06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
  10:00
  10:30
  11:00
  11:30
  12:00
  12:30
  13:00
  13:30
  14:00
  14:30
  15:00
  15:30
  16:00
  16:30
  17:00
  17:30
  18:00
  18:30
  19:00
  19:30
  20:00
  20:30
  21:00
  21:30
  22:00
  22:30
  23:00
  23:30
  0:00
  0:30
  1:00
  1:30
  2:00
  2:30
  3:00
  3:30
  4:00
  4:30
  5:00
  5:30
  6:00
  6:30
  7:00
  7:30
06:00
Morgonstudion
09:10
Fråga doktorn
09:55
Strömsö
10:25
Guld på godset
11:25
Från vardagssnack till skolspråk
11:55
Lärlabbet
12:25
Sökarna
12:35
Första dejten
13:35
Engelska Antikrundan
14:35
Gula divisionen
16:00
Äventyrsfamiljen
17:00
Vem vet mest?
17:30
Sverige idag
18:00
Rapport
18:13
Kulturnyheterna
18:25
Sportnytt
18:30
Lokala nyheter
18:45
Go'kväll
19:30
Rapport
19:55
Lokala nyheter
20:00
Det sitter i väggarna
21:00
Veckans brott
22:00
Kobra
22:30
Full patte
22:45
Sökarna
22:55
Au pair i Los Angeles
23:25
Rapport
23:30
En enda man
04:45
Sverige idag
05:15
Go'kväll
08:20
Sverige idag på romani chib, kalderash
08:25
Sverige idag på meänkieli
08:30
Förväxlingen
09:00
Forum
09:00
Palmedagen: Från oro till framtidstro
09:40
Palmedagen: Civilkurage i en digitaliserad värld
10:15
Ger den svenska skolan alla samma chans?
12:00
Rapport
12:05
Ger den svenska skolan alla samma chans? forts
12:45
Politik i bokhyllan
13:00
Aktuell debatt om personlig assistans
14:45
Interpellationsdebatter
16:00
Rapport
16:05
Hänt i dag
16:15 LIVE
Agenda
17:00
Amerikafinnar
17:15
Nyheter på lätt svenska
17:20
Nyhetstecken
17:30
Oddasat
17:45
Uutiset
18:00
Engelska Antikrundan
19:00
Vem vet mest?
19:30
Förväxlingen
20:00
Korrespondenterna
20:30
Plus
21:00
Aktuellt
21:00
Aktuellt
21:39
Kulturnyheterna
21:46
Lokala nyheter
21:55
Nyhetssammanfattning
22:00
Sportnytt
22:15
Hitlåtens historia – Forever young
22:45
Raving Iran
23:40
Fågelvägen
01:00
Nyheter
01:00
Rapport
01:05
Sportnytt
01:20
Nyhetstecken
01:30
Sverige idag
02:00
Rapport
02:05
Stolthet
03:00
Rapport
03:05
Naturens hemligheter
04:00
Rapport
05:00
Rapport
06:00
Nanny
06:30
Neighbours
07:00
Aftonbladet morgon
09:00
Top chef
09:55
Svenska Hollywoodfruar
10:55
Lyxfällan
11:55
Masterchef USA
12:55
Project runway
13:55
The real housewives of Orange County
14:55
Svenska Hollywoodfruar
15:55
Lyxfällan
17:00
Project runway
18:00
Sex and the city
18:30
Sex and the city
19:00
Masterchef USA
20:00
Det stora hoppet
21:00
En resa för livet
22:00
This is us
23:00
Sex and the city
23:30
Sex and the city
00:00
How I met your mother
00:30
How I met your mother
01:00
Jims värld
01:30
Jims värld
01:50
NCIS: Los Angeles
02:30
The mentalist
03:15
Sveriges modigaste
04:05
Top chef
04:50
Jims värld
05:10
Jims värld
05:35
Nanny
10:00
Malou efter tio
12:00
Hem till gården
12:30
Rena rama Rolf
13:00
Downton Abbey
13:55
Mord och inga visor
14:55
Antiques roadshow
15:55
En plats i solen: Vintersol
16:55
Fixer upper
17:55
112 – på liv och död
18:50
Keno
19:00
Nyheterna
19:00
Nyheterna
19:15
Sporten
19:20
Väder
19:30
Halv åtta hos mig
20:00
Hela Sverige bakar
21:00
Cardinal
22:00
Nyheterna
22:00
Nyheterna
22:30
Ekonominyheterna
22:35
Sporten
22:50
Väder
23:00
Hawaii five-0
23:55
Law & order: Special victims unit
00:55
Brottskod: Försvunnen
01:55
112 – på liv och död
03:00
Mord och inga visor
04:00
En plats i solen: Vintersol
05:10
Halv åtta hos mig
05:45
Nyhetsmorgon
06:00
Gilmore girls
06:50
Grey's anatomy
07:45
Dr Ken
08:10
Real housewives of New York
09:10
The little couple
09:40
The little couple
10:10
Sofias änglar
11:10
Grey's anatomy
12:10
Ellen DeGeneres show
13:05
Real housewives of New York
14:00
Ullared
15:00
The little couple
15:30
The little couple
16:00
Sofias änglar
17:00
Tunnelbanan
18:00
Ullared
19:00
The big bang theory
19:35
The big bang theory
20:00
Trafikpoliserna
21:00
The big bang theory
21:30
Mom
22:00
Black-ish
22:30
Black-ish
23:00
The big bang theory
23:25
The big bang theory
23:55
CSI
00:55
Criminal minds
01:55
The big bang theory
02:25
Tunnelbanan
03:20
American ninja warrior
04:55
Ellen DeGeneres show
05:35
Dr Ken
06:00
Jims värld
06:25
Community
06:45
Stargate SG-1
07:35
Våra värsta år
08:00
Våra värsta år
08:30
Face off
09:30
My name is Earl
10:00
Brooklyn nine nine
10:30
NCIS: Los Angeles
11:30
Stargate SG-1
12:30
Face off
13:30
How I met your mother
14:00
How I met your mother
14:30
2 1/2 män
15:00
Simpsons
15:30
Simpsons
16:00
Scrubs
16:30
Scrubs
17:00
Seinfeld
17:30
Seinfeld
18:00
How I met your mother
18:30
How I met your mother
19:00
Brooklyn nine nine
19:30
2 1/2 män
20:00 LIVE
Champions League: Dortmund-Tottenham
23:30
Simpsons
00:00
American dad
00:30
American dad
01:00
Seinfeld
01:25
Seinfeld
01:55
Scrubs
02:20
Scrubs
02:45
My name is Earl
03:10
American dad
03:35
Cooper Barret's guide to surviving life
04:00
Cooper Barret's guide to surviving life
04:20
Community
04:45
Brickleberry
05:10
Våra värsta år
05:35
Våra värsta år
06:00
Kvinnofängelset
07:00
Husjägarna
08:00
Judge Rinder
11:00
Halv åtta hos mig: England
12:00
Mannen som talar med hundar
13:00
Dr Phil
14:00
Judge Rinder
15:00
Husakuten
16:00
Det okända
17:00
Det okända
18:00
Glamour
18:35
Judys domstol
19:00
Dr Phil
20:00
Escape to the Chateau
21:00
Bachelor: När leken blev allvar
22:00
Last resort: Strandad kärlek
23:00
Pang i bygget
23:40
MacGyver
00:40
Gotham
01:35
Last resort: Strandad kärlek
02:35
Hawaii five-0
03:30
Hawaii five-0
04:30
Judys domstol
05:00
Judys domstol
05:30
Judys domstol
06:00
Real housewives of New York
07:00
Cougar town
07:30
Extreme couponing
10:10
Gossip girl
11:10
One Tree Hill
12:10
Private practice
13:10
Real housewives of New York
14:10
Ellen DeGeneres show
15:05
Familjen Kardashian
16:05
Gossip girl
17:00
One Tree Hill
18:00
Private practice
19:00
Familjen Kardashian
20:00
Real housewives of New York
21:00
Going the distance
23:00
Våra pinsamma kroppar
00:05
RuPaul's drag race
01:05
Grey's anatomy
02:05
The messengers
03:05
Våra pinsamma kroppar
03:50
Cougar town
04:10
Extreme couponing
04:30
Ellen DeGeneres show
05:35
Say yes to the dress: Bridesmaids
18:35
K-Pax
21:00
Not fade away
23:10
For the money
01:35
Don't say a word
03:55
The darkest hour
05:35
Mannen med järnmasken
06:00
Trafikens CSI
06:30
Trafikens CSI
07:00
Landsbygdsakuten
08:00
Räddare i djurnöden
08:30
Räddare i djurnöden
09:00
Djurens flygplats
09:30
Djurens flygplats
10:00
Mardrömsgrannar
11:00
Tullpoliserna
11:30
Tullpoliserna
14:00
Bedrägeripolisen
15:00
Räddare i djurnöden
15:30
Räddare i djurnöden
16:00
Mardrömsgrannar
17:00
Landsbygdsakuten
18:00
Bedrägeripolisen
19:00
The cops
20:00
Kvinnor som mördar
21:00
Vassa fruar
22:00
Mordutredarens egna fall
23:00
Unga mördare
00:00
Grym attraktion
01:00
Skakande kriminalhistorier
02:00
Unga mördare
03:00
The cops
04:00
Grym attraktion
05:00
Kvinnor som mördar
05:55
Fiskedrag
06:20
Fiskedrag
06:45
Fiskedrag
07:10
Fiskedrag
07:35
Fiskedrag
08:00
Jakt & fiske
12:10
Boundless – världens hårdaste lopp
13:00
Världens värsta fotbollsfirmor
14:00
Jakt & fiske
15:00
Jakt & fiske
16:00
Jakt & fiske
17:00
Världens värsta fotbollsfirmor
18:00
Jakt & fiske
19:00
Best of Jakt & fiske
20:00
Best of Jakt & fiske
21:00
Framgång i sikte
21:30
Vinnare V64
22:00
Världens värsta fotbollsfirmor
23:00
Jakt & fiske
00:00
Jakt & fiske
01:00
Jakt & fiske
02:00
Fiskedrag
02:30
Fiskedrag
02:55
Fiskedrag
03:20
Fiskedrag
03:45
Fiskedrag
04:10
Fiskedrag
04:35
Fiskedrag
05:00
Fiskedrag
05:30
Fiskedrag
06:00
Det stora fyndkriget
06:30
Det stora fyndkriget
10:00
Modern family
10:30
Modern family
11:00
Cheaters
12:00
Det stora fyndkriget
12:30
Det stora fyndkriget
13:00
Booze patrol
13:30
Booze patrol
14:00
Hardcore pawn: Pantbanken
14:30
Hardcore pawn: Pantbanken
15:00
Polis på plats
15:30
Polis på plats
16:00
Cops reloaded
16:30
Cops reloaded
17:00
Cops reloaded
17:30
Cops reloaded
18:00
Las Vegas strip
18:30
Las Vegas strip
19:00
Kronofogden knackar på
20:00
Solsidan
20:30
Solsidan
21:00
24 timmar i häktet
22:00
Snuten i Hollywood 2
00:05
World's wildest police videos
01:00
Cops reloaded
01:30
Cops reloaded
02:00
Polis på plats
02:30
Polis på plats
03:00
Booze patrol
03:30
Booze patrol
04:00
Cheaters
05:00
World's wildest police videos
06:00
En plats i solen: Vintersol
06:55
Doc Martin
07:55
Charlie Luxton's homes by the sea
08:50
Million dollar listing
09:50
Masterchef
10:30
Jamie Oliver: Middag på 30 minuter
11:00
Hjälp, mitt hus rasar
11:55
En plats på landet
12:55
The hotel inspector
13:55
Doc Martin
14:55
Million dollar listing
15:50
Charlie Luxton's homes by the sea
16:50
Hjälp, mitt hus rasar
17:50
Masterchef
19:00
En plats på landet
20:00
Navy CIS
21:00
NCIS: New Orleans
22:00
Rosewood
23:00
Navy CIS
00:00
Bones
01:00
Chicago PD
02:00
I lagens namn: Brottslig synvinkel
02:45
Bones
03:30
En plats på landet
04:20
The hotel inspector
05:05
Four in a bed
05:30
Four in a bed
06:00
Dödlig fångst
07:50
The middle
09:00
Arga snickaren
10:00
Bob's burgers
10:30
The middle
11:00
Property brothers
12:00
You have been warned
13:05
Grand designs
14:05
Diners, drive-ins and dives
14:30
Diners, drive-ins and dives
15:00
Property brothers
16:00
Gränsbevakarna Australien
16:30
Gränsbevakarna Australien
17:00
Diners, drive-ins and dives
17:25
Diners, drive-ins and dives
17:55
Grand designs
19:00
Arga snickaren
20:00
Gränsbevakarna Australien
20:35
Gränsbevakarna Australien
21:00
Gränsbevakarna Australien
21:35
Gränsbevakarna Australien
22:00
Killing fields
23:05
Law & order: Special victims unit
00:00
CSI Miami
01:00
American horror story
02:20
Law & order: Special victims unit
03:15
Bob's burgers
03:35
You have been warned
04:30
Dödlig fångst
06:00
Gatugängens inre krets
06:55
What went down
07:25
What went down
07:55
Garage gold
08:25
Garage gold
08:55
Nazi hunters
10:00
Bilbaronen i Las Vegas
10:30
Bilbaronen i Las Vegas
11:00
What went down
11:30
What went down
12:00
Kanadas dödliga motorväg
13:00
Ice road truckers
14:00
Pawn stars
14:30
Pawn stars
15:00
Ax men
16:00
Bilbaronen i Las Vegas
16:30
Bilbaronen i Las Vegas
17:00
Garage gold
17:30
Garage gold
18:00
Kanadas dödliga motorväg
19:00
Ice road truckers
20:00
Mythbusters
21:00
Pawn stars
21:30
Pawn stars
22:00
Cops
22:30
Cops
23:00
Scam City
00:00
Gatugängens inre krets
01:00
Kanadas dödliga motorväg
01:55
Nazi hunters
02:45
Ax men
03:30
Garage gold
03:55
Garage gold
04:15
Scam City
05:05
Cops
05:30
Cops
06:00
The investigators
06:50
The investigators
07:35
Missing persons unit
10:10
Psychic detectives
10:50
The preacher's mistress
12:35
Cityakuten
13:30
The Glades
14:30
Rizzoli & Isles
15:30
Rizzoli & Isles
16:30
Rizzoli & Isles
17:30
Garage sale mystery: The wedding dress
19:10
Body of proof
20:05
The Glades
21:00
Saving Hope
21:55
Saving Hope
22:55
Law & order UK
23:55
Law & order UK
00:55
Jane Doe: How to fire your boss
02:30
Saknad i strid 2
04:10
Missing persons unit
04:40
Missing persons unit
05:05
Missing persons unit
05:30
Missing persons unit
06:00
How it's made
06:25
Auction hunters
06:55
Auction hunters
07:20
Treehouse masters
08:15
Manhunt with Joel Lambert
09:05
Wheeler dealers
10:00
Fast n' loud
11:00
Deadliest catch
12:00
American loggers
13:00
American loggers
14:00
Ice lake rebels
15:00
Mighty ships
16:00
Chasing classic cars
16:30
Americarna
17:00
Mythbusters
18:00
Wheeler dealers
19:00
Kindig customs
20:00
Gold rush
21:00
Gold rush
22:00
Alaska: The last frontier
23:00
Ice lake rebels
00:00
Mythbusters
01:00
Gold rush
02:00
Alaska: The last frontier
03:00
Dual survival
03:55
Deadliest catch
04:45
Fast n' loud
05:35
How it's made
06:00
Real emergency calls
06:25
I'd kill for you
07:20
I almost got away with it
08:15
Disappeared
09:05
Murder comes to town
10:00
California investigator
10:30
California investigator
10:55
The locator
11:25
True crime with Aphrodite Jones
12:25
I'd kill for you
13:20
Betrayed
14:15
Judge Rinder
15:10
The locator
15:35
California investigator
16:00
Deadline: Crime with Tamron Hall
17:00
Blood relatives
18:00
Disappeared
19:00
Betrayed
20:00
Brottscentralen
21:00
Killer instinct with Chris Hansen
22:00
Bad blood
23:00
Forbidden: Dying for love
23:55
Scorned: Crimes of passion
00:50
Solved
01:45
Ghost asylum
02:40
Killer instinct with Chris Hansen
03:30
Bad blood
04:20
Deadline: Crime with Tamron Hall
05:10
Disappeared
06:00
Escape to Chimp Eden
06:25
Going ape
06:50
Going ape
07:15
Treehouse masters
08:10
Bad dog
09:05
Wildest India
10:00
Going ape
10:28
Going ape
10:55
Monsters inside me
11:50
River monsters
12:45
Bad dog
13:40
Wildest India
14:35
Untamed & uncut
15:30
Treehouse masters
16:25
Pit bulls & parolees
17:20
Africa's trees of life
18:15
Bad dog
19:10
Going ape
19:38
Going ape
20:05
Pit bulls & parolees
21:00
Africa's trees of life
21:55
Wildest India
22:50
Untamed & uncut
00:40
Bad dog
01:35
Going ape
02:00
Going ape
02:25
Pit bulls & parolees
03:15
Africa's trees of life
04:02
Wildest India
04:49
Untamed & uncut
05:36
Escape to Chimp Eden
06:00
Say yes to the dress
06:25
Something borrowed, something new
06:55
Something borrowed, something new
07:20
Say yes to the dress
07:50
Say yes to the dress
08:15
Here comes Honey Boo Boo
09:05
A baby story
09:35
A baby story
10:00
I didn't know I was pregnant
10:30
I didn't know I was pregnant
11:00
Say yes to the dress
11:30
Say yes to the dress
12:00
Masterchef Australia
13:00
Here comes Honey Boo Boo
14:00
The next great baker
15:30
Buying Alaska
16:00
Something borrowed, something new
16:30
Something borrowed, something new
17:00
Say yes to the dress
17:30
Say yes to the dress
18:00
Cake boss
18:30
Cake boss
19:00
Say yes to the dress
19:30
Say yes to the dress
20:00
Masterchef Australia
21:00
Curvy brides boutique
21:30
Curvy brides boutique
22:00
Don't tell the bride
23:00
Hoarding: Buried alive
00:00
My 600lb life
01:00
Scorned: Crimes of passion
02:00
Curvy brides boutique
02:30
Curvy brides boutique
03:00
Don't tell the bride
03:55
The next great baker
05:10
Buying Alaska
05:35
Cake boss
19:00
The daily show
19:30
The daily show
20:00
Vänner
20:30
Vänner
21:00
Vänner
21:30
Vänner
22:00
Futurama
22:30
Futurama
23:00
South Park
23:30
South Park
00:00
The daily show
00:30
The Cleveland show
01:00
The Cleveland show
01:30
Tosh.0
02:00
Inside Amy Schumer
02:20
Idiotsitter
02:40
Lip sync battle
06:30
Olympiska Spelen
07:15
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
08:45
Konståkning: Grand Prix - Internationaux de France i Grenoble, Frankrike
10:00
FIA WTCC: VM från Macau, Macau
10:30
Chasing History
11:00
Home of the Olympics
11:30
Home of the Olympics
12:00
Home of the Olympics
12:30
Olympiska spelen
13:00
Home of the Olympics
13:05
Home of the Olympics
13:10
Home of the Olympics
13:15
Home of the Olympics
13:20
Home of the Olympics
13:30
Backhoppning: Världscupen i Wisla, Polen
14:00 LIVE
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
18:00
Ekwall Show
18:30
Freestyle: Skicrosslandslaget
19:00
FIFA Football
19:25
Eurosport News
19:30
Spirit of Yachting
20:00 LIVE
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
23:55
Eurosport News
00:00
Bilracing: Endurance-VM - 6 hours of Bahrain i Sakhir, Bahrain
00:30
WTCC All Access
01:00
Chasing History
01:30
Backhoppning: Världscupen i Wisla, Polen
03:00
Le Mans 24-timmars i Frankrike
03:45
Le Mans 24-timmars i Frankrike
04:30
Chasing History
04:35
Chasing History
04:40
Chasing History
04:45
Chasing History
04:50
Chasing History
04:55
Chasing History
05:00
Chasing History
05:05
Chasing History
05:10
Chasing History
05:15
Football Greatest
05:45
Konståkning: Grand Prix - Internationaux de France i Grenoble, Frankrike
06:30
Konståkning: Grand Prix - Internationaux de France i Grenoble, Frankrike
08:00
Chasing History
08:30
Badminton: World Superseries Premier i Fuzhou, Kina
09:30
Squash: World Series - Hong Kong Open i Hong Kong, Hong Kong
10:30
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
12:00
Watts
13:00
FIA WTCC: VM från Macau, Macau
13:30
Kamil Stoch - Untold Story
14:00 LIVE
Curling: EM i Sankt Gallen, Schweiz
17:00
Backhoppning: Världscupen i Wisla, Polen
18:00
Backhoppning: Världscupen i Wisla, Polen
19:30
FIA WTCC: VM från Macau, Macau
19:55
Eurosport News
20:00
Rugby: Landskamp i Paris, Frankrike
21:30
Chasing History
22:00
Backhoppning: Världscupen i Wisla, Polen
23:30
Curling: EM i Sankt Gallen, Schweiz
00:55
Eurosport News
01:00
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
03:00
Curling: EM i Sankt Gallen, Schweiz
04:30
Chasing History
05:00
Snooker: Home Nations Series - Northern Ireland Open i Belfast, Storbritannien
06:00
Brain games – Hjärnans illusioner
06:30
Brain games – Hjärnans illusioner
07:00
Enfaldiga experiment
07:30
Enfaldiga experiment
08:00
Wicked tuna
09:00
Guldjakt i Yukon
10:00
Haverikommissionen
11:00
Haverikommissionen
12:00
Närbild – Dubais flygplats
13:00
Sekunder från katastrof
14:00
Enfaldiga experiment
14:30
Enfaldiga experiment
15:00
Nazisternas resning
16:00
Det laglösa folket
17:00
Helvetets motorväg
18:00
Ice road rescue
19:00
Brain games – Hjärnans illusioner
20:00
Sekunder från katastrof
21:00
Havets gömda skatter: Titanic
22:00
Havets gömda skatter: Under Bermudatriangelns yta
23:00
Sekunder från katastrof
00:00
Haverikommissionen
01:00
Enfaldiga experiment
01:30
Enfaldiga experiment
02:00
Havets gömda skatter: Titanic
03:00
Havets gömda skatter: Under Bermudatriangelns yta
04:00
Närbild – Dubais flygplats
05:00
Car S.O.S
06:00
MTV breakfast club
09:00
16 & pregnant
10:00
16 & pregnant
11:00
Teen mom 2
12:00
Catfish: The TV show
13:30
Awkward
15:00
16 & pregnant
16:00
Teen mom OG
19:00
Are you the one?
20:00
Teen mom 2
21:00
Ridiculousness
22:00
Ridiculousness
22:30
Ridiculousness
23:00
Ridiculousness
00:00
South Park
00:30
South Park
01:00
South Park
02:00
Ridiculousness
02:30
Ridiculousness
03:00
Night videos
06:00
CNN Newsroom (with World Sport)
07:00
CNN newsroom
10:30
Inside Africa
11:00
Amanpour
11:30
The circuit
12:00
New day
13:00
CNN newsroom
13:30
World sport
14:00
News stream (with World Sport)
15:00
CNNMoney with Maggie Lake
16:00
Connect the world with Becky Anderson
17:00
International desk (with World Sport)
18:00
Quest express
18:30
On Japan
19:00
Wolf
20:00
Amanpour
20:30
State of America with Kate Bolduan
21:00
Hala Gorani tonight
22:00
Quest means business
23:00
Amanpour
23:30
World sport
00:00
State of America with Kate Bolduan
00:30
CNN today (with world sport)
01:00
CNN today
01:30
World sport
02:00
Anderson Cooper 360
04:00
CNN tonight with Don Lemon
05:00
Amanpour
05:30
The circuit
06:00
The briefing
06:30
Business briefing
06:45
The briefing
07:00
The briefing
07:30
Business briefing
07:45
The briefing
08:00
BBC World news
08:30
BBC World news
08:45
World business report
09:00
BBC World news
09:30
BBC Business live
10:00
Nico Rosberg: My life after F1
10:30
Hardtalk
11:00
GMT
11:30
Fighting forest faiths
12:00
GMT
12:30
World business report
12:45
Sport today
13:00
GMT
13:30
GMT
14:00
Impact
14:30
Impact
15:00
Impact
15:30
Talking business with Aaron Heslehurst
16:00
Impact
16:30
Hardtalk
17:00
Global with Matthew Amroliwala
17:30
Global with Matthew Amroliwala
18:00
Global with Matthew Amroliwala
18:30
Focus on Africa
19:00
Global with Matthew Amroliwala
19:30
World business report
19:45
Sport today
20:00
Beyond 100 days
20:30
Beyond 100 days
21:00
Outside source
21:30
Hardtalk
22:00
Outside source
22:30
Outside source
22:45
Sport today
23:00
BBC World news America
23:30
BBC World news America
00:00
Newsday
00:30
Asia business report
00:45
Sport today
01:00
Newsday
01:30
Asia business report
01:45
Sport today
02:00
Newsday
02:30
Asia business report
02:45
Sport today
03:00
BBC World news
03:30
Asia business report
03:45
Sport today
04:00
BBC World news
04:30
The travel show
05:00
BBC World news
05:30
Hardtalk
06:00
House hunters international
06:30
House hunters international
07:00
House hunters international
07:30
House hunters international
08:00
Trädhusgänget
09:00
Hotel impossible
10:00
Mysteries at the museum
11:00
Expedition i det okända
12:00
House hunters international
12:30
House hunters international
13:00
House hunters international
13:30
House hunters international
14:00
Flippin' RVs
15:00
Trädhusgänget
16:00
Märkliga maträtter: smaskiga resmål
16:30
Märkliga maträtter: smaskiga resmål
17:00
Märklig mat med Andrew Zimmern
18:00
House hunters international
18:30
House hunters international
19:00
House hunters international
19:30
House hunters international
20:00
Märklig mat med Andrew Zimmern
21:00
Märklig mat med Andrew Zimmern
22:00
Bizarre foods America
23:00
Spritresan
00:00
Mysteries at the museum
01:00
Märklig mat med Andrew Zimmern
02:00
Märklig mat med Andrew Zimmern
03:00
Spritresan
04:00
Märkliga maträtter: smaskiga resmål
05:00
Mysteries at the museum
06:00
På ädelstensjakt
06:50
Geografiska nordpolen kallar
07:10
Geografiska nordpolen kallar
07:35
Spännande uppfinningar
08:00
Spännande uppfinningar
08:30
Cabin truckers
08:55
Skrotsamlarna
09:25
Skrotsamlarna
10:00
Vilda byggen
10:45
Vilda byggen
11:35
Jade fever
11:55
Jade fever
12:20
Jade fever
12:40
Jade fever
13:10
Cold water cowboys
14:00
Det vilda norden
14:45
Vilda byggen
15:30
Mitt flytande hem
15:50
Mitt flytande hem
16:15
Graveyard carz
17:00
Skrotsamlarna
17:30
Skrotsamlarna
18:00
Timmerkungarna
18:45
Det vilda norden
19:30
Överlevnad i Alaska
20:15
Cold water cowboys
21:00
Överlevnad i Alaska
21:45
Överlevnad i Alaska
22:30
Överlevnad i Alaska
23:15
Överlevnad i Alaska
00:05
Cinelab
00:30
Cinelab
01:00
Det vilda norden
01:45
Spännande uppfinningar
02:10
Spännande uppfinningar
02:40
Graveyard carz
03:30
Air warriors
04:20
UFO's: Declassified
05:15
Never ever (try this at home)
05:35
Never ever (try this at home)
06:00
Rudeish tube
06:25
Pointless
07:10
Pointless
07:50
Pointless
08:35
The Graham Norton show
09:20
The Graham Norton show
10:10
Come dine with me
10:35
Rudeish tube
11:00
Pointless
11:45
Live at the Apollo
12:30
Top gear: The races
13:15
Richard Hammond's Crash Course
14:05
Richard Hammond's Crash Course
14:50
James May: The reassembler
15:35
Live at the Apollo
16:20
World's deadliest drivers
16:45
Top gear: The races
17:35
Car crash TV
17:55
Pointless
18:40
Top gear: The races
19:30
QI
20:00
QI
20:30
Live at the Apollo
21:15
Pointless
22:00
Tribal bootcamp
22:50
The Graham Norton show
23:40
Life inside jail: Hell on Earth
00:25
QI
00:55
Rudeish tube
01:20
Alan Carr: Chatty man
02:05
Pointless
02:50
Richard Hammond's Crash Course
03:35
Richard Hammond's Crash Course
04:20
Top gear: The races
05:10
The Graham Norton show
06:05
Paw patrol
06:45
Alvin!!! och gänget
07:29
Familjen Thunderman
07:59
Bella and the bulldogs
08:50
Game shakers
09:21
100 saker att göra före High School
10:14
Bunsen är ett monster
10:36
The fairly odd parents
11:07
The fairly odd parents
12:00
Svampbob Fyrkant
12:27
Svampbob Fyrkant
12:57
Alvin!!! och gänget
13:56
Mysticons
14:52
Svampbob Fyrkant
15:20
Svampbob Fyrkant
16:16
Lugn i stormen
17:03
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
17:51
Familjen Thunderman
18:38
Jag är Frankie
05:00
Blaze och monstermaskinerna
05:47
Shimmer och Shine
06:11
Dora - utforskaren
07:19
Paw patrol
08:05
Shimmer och Shine
08:36
Rusty Rivets
08:48
Wallykazam
09:15
Ben & Hollys lilla kungarike
10:22
Shimmer och Shine
10:53
Zack och Quack
12:13
Bubble guppies
13:11
Rusty Rivets
14:08
Paw patrol
15:37
The Day Henry Met
16:51
Paw patrol
17:48
Rusty Rivets
00:05
Rusty Rivets
00:17
Wallykazam
00:40
Zack och Quack
01:01
Umizoomi
01:24
Umizoomi
01:45
The day Henry met...
01:50
The day Henry met...
01:55
The Day Henry Met
02:00
Paw patrol
02:24
Paw patrol
02:47
Dora - utforskaren
03:11
Max & Ruby
03:33
Ben & Hollys lilla kungarike
03:43
Wallykazam
04:07
Shimmer och Shine
04:29
Nella the Princess Knight
04:51
Paw patrol
05:15
Blaze och monstermaskinerna
05:37
Dora - utforskaren
06:00
Steven Universe
06:15
Steven Universe
06:30
Ben 10
06:45
Ben 10
07:00
Teen titans go!
07:15
Teen titans go!
07:30
The Heroic Quest Of The Valiant Prince Ivandoe
07:35
Teen titans go!
07:50
Teen titans go!
08:05
Ok K.O.! Nu blir vi hjältar
08:20
Ok K.O.! Nu blir vi hjältar
08:40
Powerpuffpinglorna
08:55
Powerpuffpinglorna
09:10
Teen titans go!
09:25
Teen titans go!
09:40
Teen titans go!
09:55
Teen titans go!
10:10
Clarence
10:25
Total Drama: Pahkitew Island
10:55
Justice league action
11:10
Justice league action
11:25
Batman: Den tappre och modige
11:55
Min riddare och jag
12:10
Min riddare och jag
12:25
Min riddare och jag
12:40
Min riddare och jag
12:55
Äventyrsdags
13:10
Äventyrsdags
13:25
Äventyrsdags
13:40
Äventyrsdags
13:55
Ben 10
14:10
Ben 10
14:25
The Heroic Quest Of The Valiant Prince Ivandoe
14:30
The Heroic Quest Of The Valiant Prince Ivandoe
14:45
Powerpuffpinglorna
15:00
Gumballs fantastiska värld
15:15
Gumballs fantastiska värld
15:30
Teen titans go!
15:45
Teen titans go!
16:00
Teen titans go!
16:15
Teen titans go!
16:30
Teen titans go!
16:45
Teen titans go!
17:00
Teen titans go!
17:15
Teen titans go!
17:30
Teen titans go!
17:45
Teen titans go!
18:00
Ok K.O.! Nu blir vi hjältar
18:15
Ok K.O.! Nu blir vi hjältar
18:30
The Heroic Quest Of The Valiant Prince Ivandoe
18:35
Powerpuffpinglorna
18:50
Powerpuffpinglorna
19:05
Bara björnar
19:20
Bara björnar
19:35
Bara björnar
19:50
Bara björnar
20:05
Det regnar köttbullar
20:20
Det regnar köttbullar
20:40
The Heroic Quest Of The Valiant Prince Ivandoe
20:45
Total drama: Det ridonkulösa loppet
00:00
Ko och Kyckling
00:20
Ko och Kyckling
00:45
Kurage, den harige hunden
01:05
Kurage, den harige hunden
01:30
Dexters laboratorium
01:50
Dexters laboratorium
02:15
Ed, Edd och Eddy
02:35
Ed, Edd och Eddy
03:00
Flapjack
03:20
Flapjack
03:45
Chowder
04:05
Chowder
04:30
Johnny Bravo
04:50
Clarence
05:00
Clarence
05:15
Steven Universe
05:25
Steven Universe
05:35
Gumballs fantastiska värld
05:45
Gumballs fantastiska värld
06:00
Musse och racergänget
06:32
Ducktales
07:00
Phineas och Ferb
07:15
Katt i förklädnad
07:30
Dog with a blog
08:02
Bästa vänner när som helst
08:30
Harley i mitten
08:55
Ducktales
09:20
Dog with a blog
09:45
Musse Pigg
09:55
Elena från Avalor
10:20
Lejonvakten
10:45
Descendants – Den onda världen
10:47
Descendants – Den onda världen
10:55
ANT – avancerad ny talang
11:20
Lycka till Charlie!
11:45
Star wars: Forces of destiny
11:48
Star wars: Forces of destiny
11:55
Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
12:20
Här är ditt liv, Riley
12:45
Katt i förklädnad
13:00
Liv och Maddie
13:25
Star wars: The resistance rises
13:35
Bunkd
14:00
Trassel – serien
14:32
Dog with a blog
15:00
Kirby Buckets
15:32
Lab rats: Tagen på sängen
16:28
K.C. hemlig agent
17:00
Bunkd
17:32
Lab rats
18:00
Harley i mitten
18:32
Disney 11
19:00
Andi Mack
19:32
Kirby Buckets
20:00
Bästa vänner när som helst
20:32
Soy Luna
21:30
Gurkan & Nöten
21:45
Katt i förklädnad
00:15
The Lodge
00:35
Lycka till Charlie!
01:00
Violetta
01:45
Violetta
02:30
Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
02:50
Par i kungar
03:10
ANT – avancerad ny talang
03:35
Wander i galaxen
03:55
Lycka till Charlie!
04:15
Phineas och Ferb
04:35
Alex and co
05:00
Kejsarens nya skola
05:25
Star vs. mörkrets makter
05:35
Henry Krammonster
06:00
Pokémon
06:32
Pokémon
07:00
Ducktales
07:32
Ducktales
08:00
Lab rats
08:32
Lab rats
09:00
The Gronks
09:15
The Gronks
09:30
Phineas och Ferb
09:55
Phineas och Ferb
10:20
7D
10:45
7D
11:00
The Gronks
11:15
The Gronks
11:30
Kid vs Kat
11:55
Kid vs Kat
12:20
Milo Murphys lag
12:35
Milo Murphys lag
12:50
Phineas och Ferb
13:15
Phineas och Ferb
13:30
Take two med Phineas och Ferb
13:35
Star vs. mörkrets makter
14:00
Pokémon
14:32
Pokémon
15:00
Kid vs Kat
15:15
Kid vs Kat
15:30
Katt i förklädnad
15:45
Katt i förklädnad
16:00
Star Wars Freemaker Adventures
16:32
Star Wars Freemaker Adventures
17:00
The Gronks
17:15
The Gronks
17:30
Milo Murphys lag
17:45
Milo Murphys lag
07:00
Sovjetisk konst i utopins tjänst
08:00
Veckans bok
08:30
Global Axess 2017: Nationer, stater och imperier
09:00
Arkiv Axess
09:30
Den kreativa renässansen
10:30
Studio Axess
13:50
Historien om Spanien
14:50
Stad och land – en evig konflikt
16:30
En japansk pilgrimsfärd
17:20
Inne i djurens hjärna
18:10
Familjen Shtisel
19:10
Onedinlinjen
20:00
Livet i den atlantiska skogen
21:00
Luthersson läser världslitteraturen
21:30
Gergiev dirigerar Mariinskijorkestern
22:30
De stora filosoferna
23:20
Historisk Axess
23:50
Albert Kahns underbara värld
00:40
Krigare i historien
06:00
News live
06:30
Counting the cost
07:00
Al Jazeera world
08:00
News live
08:30
Inside story
09:00
News live
09:30
The stream
10:00
News live
10:30
My Tunisia
11:00
Newshour
12:00
News live
12:30
Inside story
13:00
Boko Haram
14:00
Newshour
15:00
News live
15:30
The stream
16:00
Newsgrid
17:00
News live
17:30
AJ selects
18:00
News live
18:30
Inside story
19:00
Newshour
20:00
News live
20:30
The stream
21:00
Al Jazeera world
22:00
Newshour
23:00
News live
23:30
Earthrise
00:00
Newshour
01:00
News live
01:30
Inside story
02:00
Boko Haram
03:00
Newshour
04:00
News live
04:30
My Tunisia
05:00
News live
05:30
The stream
06:00
Det stora fyndkriget
06:25
Det stora fyndkriget
06:50
Kul med djur
07:20
Jordan, rättsläkare
08:15
Tre domare, en dom
08:45
Tre domare, en dom
09:10
Närbild Dubais flygplats
10:05
Extrema samlare
11:00
Kul med djur
11:25
Alla älskar Raymond
11:55
Närbild Dubais flygplats
12:45
Tre domare, en dom
13:10
Tre domare, en dom
13:40
Det stora fyndkriget
14:05
Det stora fyndkriget
14:35
CSI Miami
15:30
Navy CIS
16:25
Medium
17:15
CSI Miami
18:20
Scorpion
19:10
Scorpion
20:05
CSI NY
21:00
Navy CIS
21:55
Bull
22:50
Scorpion
23:45
CSI NY
00:40
Navy CIS
01:30
CSI Miami
02:35
NCIS: New Orleans
03:25
Medium
04:35
Närbild Dubais flygplats
05:30
Kul med djur
18:00
Bang goes the theory
18:30
Life
19:20
Things you need to know
19:25
Animal super senses
20:15
Human universe
21:05
Clean eating: The dirty truth
22:00
World's busiest cities
22:50
Mars: A traveller's guide
23:40
Life
00:30
Human universe
01:20
Animal super senses
02:10
Mars: A traveller's guide
03:00
Clean eating: The dirty truth
03:50
World's busiest cities
04:45
Bang goes the theory
05:10
Human universe
06:00
Ax men
06:50
American pickers
07:40
Counting cars: Best of
08:05
Storage wars
08:30
Pawn stars
08:55
Pawn stars
09:20
Ax men
10:10
Forged in fire
11:00
Forged in fire
11:50
American pickers
12:40
Storage wars: Barry's best buys
13:30
American restoration
14:20
Pawn stars
14:45
Pawn stars
15:10
Forged in fire
16:00
Ax men
16:50
American pickers
17:40
American pickers best ofs
18:30
Pawn stars
18:55
Storage wars
19:20
Forged in fire
20:10
Pawn stars
20:35
Pawn stars
21:00
The rise and fall of El Chapo
22:40
WW2 treasure hunters
23:30
Pawn stars
23:55
Pawn stars
00:20
American pickers
01:10
Inside Alcatraz: Legends of the rock
02:00
WW2 treasure hunters
03:00
Forged in fire
04:00
Counting cars: Best of
04:30
Storage wars: Barry's best buys
05:30
Counting cars: Best of
07:05
Florence Foster Jenkins
08:55
Close up
09:25
Close up
09:55
Best shot
11:55
Miss you already
13:50
Flykten till framtiden
15:30
Love and other drugs
17:25
Transamerica
19:10
X-Men: The last stand
21:00
Surfer, dude
22:30
X-men origins: Wolverine
00:15
My Scientology Movie
02:00
Keeping mum
03:45
Our kind of traitor
05:35
En dag i livet
05:55
Close up
06:20
Close up
06:45
Veep
07:15
Veep
07:45
Parks and recreation
08:05
Parks and recreation
08:25
Parks and recreation
08:50
Halt and catch fire
09:35
Close up
10:05
Close up
10:30
Parks and recreation
10:50
Parks and recreation
11:10
Parks and recreation
11:35
Parks and recreation
11:55
Parks and recreation
12:15
Parks and recreation
12:35
Veep
13:05
Veep
13:35
Close up
14:05
Parks and recreation
14:25
Parks and recreation
14:45
Parks and recreation
15:05
Halt and catch fire
15:55
Parks and recreation
16:15
Parks and recreation
16:35
Parks and recreation
17:00
Parks and recreation
17:20
Parks and recreation
17:40
Parks and recreation
18:05
Veep
18:35
Veep
19:05
Parks and recreation
19:25
Parks and recreation
19:45
Parks and recreation
20:10
Halt and catch fire
21:00
Game of thrones
21:55
Ash vs Evil Dead
22:25
Ash vs Evil Dead
22:50
The young pope
23:50
The young pope
00:45
Barnjägaren
01:40
Barnjägaren
02:25
Aquarius
03:10
Aquarius
03:50
Mary kills people
04:35
Close up
05:00
Close up
05:25
Close up
00:00
Close up
00:30
Colossal
02:20
Dead man walking
04:20
Black mass
06:45
Prinsen & jag
08:35
Den lille prinsen
10:20
Southside with you
11:45
Under körsbärsträden
13:40
Temptation Island
15:15
Girl asleep
16:35
Börning 2
18:30
SHL-TV – Inför SHL Live
18:50 LIVE
SHL: Luleå HF - Skellefteå AIK
21:20
SHL-tv
22:10
SHL: IF Malmö Redhawks - Frölunda HC
02:30
Beck: I stormens öga
04:00
Lolo
05:45
Antboy 3
18:50 LIVE
SHL: IF Malmö Redhawks - Frölunda HC
21:30
SHL: Luleå HF - Skellefteå AIK
23:45
Kval till Allsvenskan: Jönköpings Södra - Trelleborgs FF
16:30
HockeyAllsvenskan: IF Troja Ljungby - MODO Hockey
18:55 LIVE
Handbollsligan: Eskilstuna Guif - Hammarby IF HF
21:00
Handbollsligan: Eskilstuna Guif - Hammarby IF HF
23:00
Superettan: Dalkurd FF - GAIS
01:30
SHL: Linköpings HC - Brynäs IF
06:20
Lotta 2: Lotta flyttar hemifrån
07:45
Peter och Petra
08:10
Pettson och Findus: Katten och gubbens år
09:20
Loranga, Masarin och Dartanjang
10:15
Sällskapsresan 2: Snowroller
11:50
Grabben i graven bredvid
13:25
Darling
15:00
En på miljonen
16:25
Reine och Mimmi i fjällen
01:00
Vinterviken
02:40
Den enfaldige mördaren
04:25
Repmånad eller hur man gör pojkar av män
21:00
Det sitter i väggarna – teckenspråkstolkat
22:00
Första dejten – teckenspråkstolkat
23:00
Falsk identitet
00:00
Grantchester
00:45
Kanadas bortrövade kvinnor
01:35
Allt för Sverige
02:35
Strömsö
15:00
UR Samtiden
15:00
Att förstå universum
15:30
Universum – bortom det synbara
15:45
Galaxernas tidiga evolution, ur ett infrarött
16:00
Den nya Vintergatan
16:10
Extremt stora teleskop
16:50
Nya möjligheter till astronomiska upptäckter
17:25
Supernova 1987A – 30 år efteråt
17:40
Jakten på supernovor
17:50
Ny teknologi för klimatsmart jordbruk
18:00
Lærdalsälven
18:15
Gayby baby
19:10
Frisörer i världen
19:35
Studio natur
20:05
Så gjordes Dold kamera bland djuren
21:00
Orkneyöarnas okända historia
21:50
Dokument utifrån: Lön utan jobb
22:45
Ljudvågornas universum
23:35
Kvinnor bakom kameran
00:30
Mina 85 barn i Himalaya
01:20
Fighten mot fobier
05:55
Henry råkar på...
06:00
Voffa, Kvittra och Len
06:10
Babblarna
06:15
Daniel Tigers kvarter
06:30
Morgonshowen
06:31
Så gör man inte
06:35
Charlie och Lola
06:50
Äventyr i tid och rum
07:05
Fåret Shaun
07:15
Doki
07:30
Robin Hoods rabalder och rackartyg
07:45
Så många frågor, Luna!
08:00
Andys förhistoriska äventyr
08:15
Träd Fu Tom
08:35
Masha och björnen
08:40
Fixarna
08:50
Kate och Mim-Mim
09:00
Draken Digby
09:10
Biet Maya
09:25
Bing
09:30
Stella och Sam
09:45
Katten i hatten vet allt om ditten och datten
09:55
Ella Bella bingo
10:05
Clifford, den stora röda hunden
10:30
Full fart i Verksta
10:40
Dimitri
10:45
Regnbågsstadens hjälte
11:00
Farfar i fickan
11:10
Octonauterna
11:25
Pyjamashjältarna
11:35
Servettmannens äventyr
11:45
Så många frågor, Luna!
12:00
Pinos dagbok – meänkieli
12:05
Pinos dagbok – meänkieli
12:10
Dimitri
12:15
Dinosaurietåget
12:25
Riddare Micke
12:40
Challenge club
12:50
Tjena chavale
12:55
Ninjaman – romani
13:00
Familjen Rysberg – syntolkat
13:20
Drakens hotell – teckenspråkstolkat
13:30
Musikkollot
13:45
Här har du din mat
14:15
Paulinas vlogg
14:30
Lassie
14:55
Flax Max
15:05
Hank Zipzer: Världens bästa underpresterare
15:30
Dubbelliv
15:45
MI High
16:10
Elefantprinsessan
16:35
Parallax
17:00
Barn på sjukhus
17:10
Mästerflygarna
17:25
Voffa, Kvittra och Len
17:35
Sara och Anka
17:40
Raa-Raa: Lejonet som låter
17:50
Miffys stora små äventyr
18:00
Bolibompa
18:01
Karsten och Petra
18:20
Tripp och Tropp upptäcker djur
18:30
Siri på banan
18:45
Superdräkten
19:15
Lilla Aktuellt
19:25
Vem vet mest junior
19:55
Backstage
20:15
Vargblod
20:40
Lilla Aktuellt
20:45
Tre vilda vänner
05:00
Twirlywoos
05:10
Raa-Raa: Lejonet som låter
05:20
Långhalsen Lo
05:30
Pocoyo
05:35
Gaspard och Lisa
05:45
Punky
07:00
MOT: Kampen om restaurangdörrarna
07:30
Droppen
07:35
Gudstjänst
08:30
Levande arkiv: Oktoberrevolutionen
08:32
Förberedelser i oktober 1: Före revolutionen
09:15
Min television: På trappan vid Röda torget
10:00
Yle nyheter
10:00
Yle nyheter Nyland
10:07
Yle nyheter sydöstra Finland
10:14
Yle nyheter sydvästra Finland
10:21
Yle nyheter Tavastland
10:28
Yle nyheter Birkaland
10:35
Yle nyheter mellersta Finland
10:42
Yle nyheter östra Finland
10:49
Yle nyheter Österbotten
10:56
Yle nyheter norra Finland
11:00
Yle nyheter Lappland
11:10
Yle Oddasat
11:14
Oddasat
11:30
Himlaliv: En skådespelares tro
12:00
Nyhetsfönstret
12:25
Tre städer och deras ansikten
13:55
Sportfinland
14:10
Yles morgon-tv: Dagens rubriker
14:45
Alias Lönnrot
15:59
Barnprogram
15:59
Namnsdagsgratulationer: 21.11
16:01
Vovve, Pip och Ville
16:12
Pyssel
16:18
Dinosaurietåget
16:42
Nävernillorna
17:00
Närbild
17:30
Halv sju
18:00
Hundraårshuset
18:30
Yle nyheter TV-nytt
19:00
En ny dag
19:30
Yle nyheter
19:55
Sportrutan
20:00
A-studion
20:30
Vårt land!: Minns du?
21:00
Dirty story
22:35
Efter nio
23:35
Nyhetsfönstret
03:00
Nyhetsfönstret